Website Services YMCA Branch Content (1.1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Closed
eu: Itxita

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata
