Website Services YMCA Branch Content (1.1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Closed
he: סגור

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת
