Website Services YMCA Branch Content (1.1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota
