Website Services YMCA Branch Content (1.1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி
