Website Services Articles w Layout Builder (1.0.22) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Type
ar: النوع

en: Article
ar: مقال

en: On
ar: في

en: Tags
ar: وسوم

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Layout
ar: تخطيط

en: Block
ar: صندوق

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Blog
ar: المدونة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Subtitle
ar: عنوان ثان

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Featured
ar: متميز

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Apply filters
ar: عمل تصفية

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Featured Articles
ar: أبرز المقالات
