Website Services Articles w Layout Builder (1.1.1) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Article
et: Artikkel

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Reset
et: Tühista

en: Layout
et: Paigutus

en: Block
et: Plokk

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: News
et: Uudised

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Offset
et: Nihe

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Apply filters
et: Rakenda filtrid

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Featured Articles
et: Esiletõstetud artiklid
