Website Services Articles w Layout Builder (1.2.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Article
nn: Artikkel

en: On
nn: På

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Featured
nn: Framheva
