Website Services Articles w Layout Builder (1.2.18) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Article
hr: Članak

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Categories
hr: Kategorije

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Reset
hr: Poništi

en: Block
hr: Blok

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Asc
hr: Uzlazno
