Website Services Articles w Layout Builder (1.2.19) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Body
af: Teks

en: Type
af: Tipe

en: Article
af: Artikel

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Categories
af: Kategorieë

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Reset
af: Herstel

en: Block
af: Blok

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: News
af: Nuus

en: Subtitle
af: Subtitel

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
