Website Services Articles w Layout Builder (1.2.3) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Article
bg: Статия

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Categories
bg: Категории

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Block
bg: Блокирай

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Blog
bg: Блог

en: Subtitle
bg: Подзаглавие
