Website Services Articles w Layout Builder (1.2.3) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Type
fa: نوع

en: Article
fa: مقاله

en: On
fa: روشن

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Layout
fa: آرایش

en: Block
fa: بلوک

en: Off
fa: خاموش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Desc
fa: نزولی

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Subtitle
fa: زیر عنوان

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Featured
fa: ویژه

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Load More
fa: نمایش بیشتر
