Website Services Articles w Layout Builder (1.2.6) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: On
fr: Activé

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Categories
fr: Catégories

en: Advanced options
fr: Options avancées

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Off
fr: Désactivé

en: Published
fr: Publié

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: News
fr: Nouvelles

en: Keyword
fr: Mot-clé

en: Offset
fr: Décalage

en: Featured
fr: Recommandés

en: Locations
fr: Emplacements

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Apply filters
fr: Appliquer les filtres

en: Select any filter and click on Apply to see results
fr: Sélectionner un filtre et cliquer sur Appliquer pour voir les résultats

en: Master
fr: Principal

en: Load More
fr: Afficher plus

en: Featured Articles
fr: Articles mis en avant
