Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Type
be: Тып

en: Article
be: Артыкул

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Block
be: Блок

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Blog
be: Блог

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: Featured
be: Рэкамендаваныя
