Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Type
bn: টাইপ

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Block
bn: ব্লক

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Blog
bn: ব্লগ
