Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Type
ca: Tipus

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Layout
ca: Disposició

en: Block
ca: Bloc

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Blog
ca: Bloc

en: News
ca: Notícies

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Featured
ca: Distintiu

en: Locations
ca: Ubicacions
