Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Article
da: Artikel

en: On
da: Tilsluttet

en: Block
da: Blok

en: Off
da: Afbrudt

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: News
da: Nyheder

en: Subtitle
da: Underrubrik

en: Featured
da: Anbefalet

en: Locations
da: Lokationer

en: Featured Articles
da: Fremhævede artikler
