Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Type
es: Tipo

en: Article
es: Artículo

en: On
es: Activado

en: Tags
es: Etiquetas

en: Layout
es: Diseño

en: Block
es: Bloque

en: Off
es: Desactivado

en: Published
es: Publicado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: News
es: Noticias

en: Subtitle
es: Subtítulo

en: Featured
es: Destacado

en: Locations
es: Ubicaciones

en: Featured Articles
es: Artículos Destacados
