Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Type
is: Slag

en: Tags
is: Frámerki

en: Block
is: Blokkur

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Blog
is: Blogga

en: Subtitle
is: Næsta yvirskrift
