Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Type
gl: Tipo

en: Article
gl: Artigo

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Layout
gl: Disposición

en: Block
gl: Bloque

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Blog
gl: Blogue

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Featured
gl: Destacado

en: Locations
gl: Ubicacións
