Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: Article
ht: Atik

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Block
ht: Blòk

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
