Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Type
hu: Típus

en: Article
hu: Cikk

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Block
hu: Blokk

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Header Image
hu: Fejléckép

en: News
hu: Hírek

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Locations
hu: Helyszínek

en: Featured Articles
hu: Kiemelt cikkek
