Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Body
id: Isi

en: Type
id: Jenis

en: Article
id: Artikel

en: On
id: Pada

en: Tags
id: Tag

en: Layout
id: Tata letak

en: Block
id: Blok

en: Off
id: Matikan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: News
id: Berita

en: Subtitle
id: Subjudul

en: Featured
id: Pilihan

en: Featured Articles
id: Artikel Pilihan
