Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Type
it: Tipo

en: Article
it: Articolo

en: On
it: Acceso

en: Tags
it: Etichette

en: Block
it: Blocco

en: Off
it: Spento

en: Published
it: Pubblicato

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Subtitle
it: Sottotitolo

en: Featured
it: In evidenza

en: Locations
it: Posizioni
