Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Type
ka: ტიპი

en: Article
ka: სტატია

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Block
ka: ბლოკი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Blog
ka: ბლოგი
