Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Article
mr: लेख

en: On
mr: वर

en: Layout
mr: मांडणी

en: Block
mr: भाग

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित
