Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Type
oc: Tipe

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Layout
oc: Afichatge

en: Block
oc: Blòt

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: News
oc: Novèlas

en: Subtitle
oc: Sostítol

en: Featured
oc: Distintiu
