Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Type
pl: Typ

en: Article
pl: Artykuł

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Layout
pl: Układ

en: Block
pl: Blok

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: News
pl: Aktualności

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Featured Articles
pl: Powiązane artykuły
