Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Body
sk: Text

en: Type
sk: Typ

en: Article
sk: Článok

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Block
sk: Blok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: News
sk: Novinky

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Featured Articles
sk: Vybrané články
