Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Article
ta: கட்டுரை

en: On
ta: சரி

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Off
ta: இல்லை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Blog
ta: வலைபதிவு

en: Subtitle
ta: உபதலைப்பு

en: Featured
ta: சிறப்பானவை
