Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Type
tr: Tip

en: Article
tr: Makale

en: On
tr: Açık

en: Tags
tr: Etiketler

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Block
tr: Blok

en: Off
tr: Kapalı

en: Published
tr: Yayında

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Blog
tr: Ağ Günlüğü

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Locations
tr: Konumlar

en: Featured Articles
tr: Öne Çıkan Makaleler
