Website Services Articles w Layout Builder (1.3.2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Article
vi: Bài viết

en: On
vi: Bật

en: Tags
vi: Thẻ

en: Layout
vi: Bố cục

en: Block
vi: Khối

en: Off
vi: Tắt

en: Published
vi: Đã công bố

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: News
vi: Tin tức

en: Subtitle
vi: Phụ đề

en: Featured
vi: Tính năng

en: Locations
vi: Địa điểm
