Website Services Articles w Layout Builder (1.3.3) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Type
eo: Tipo

en: Article
eo: Artikolo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Reset
eo: Restarigu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Blog
eo: Blogo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
