Website Services Articles w Layout Builder (1.3.3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Article
gu: લેખ

en: On
gu: ચાલુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત
