Website Services Articles w Layout Builder (1.3.4) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Article
ru: Статья

en: On
ru: Вкл

en: Tags
ru: Теги

en: Categories
ru: Категории

en: Advanced options
ru: Дополнительные настройки

en: Reset
ru: Сбросить

en: Layout
ru: Макет

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Off
ru: Выкл

en: Published
ru: Опубликовано

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Desc
ru: По убыванию

en: Blog
ru: Блог

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Header Image
ru: Картинка шапки

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: News
ru: Новости

en: Subtitle
ru: Подзаголовок

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Offset
ru: Пропустить

en: Featured
ru: Популярное

en: Locations
ru: Места

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Apply filters
ru: Применить фильтры

en: Select any filter and click on Apply to see results
ru: Выберите любой фильтр и нажмите Применить для просмотра результата

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Load More
ru: Загрузить ещё

en: Featured Articles
ru: Избранные статьи
