Website Services Articles w Layout Builder (2.0.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Type
kk: Тип

en: Article
kk: Мақала

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Categories
kk: Категория

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Reset
kk: Ысыру

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Blog
kk: Блогі

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып
