Website Services Articles w Layout Builder (2.0.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Type
mn: Төрөл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Blog
mn: Блог

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг
