Website Services Articles w Layout Builder (2.0.1) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Type
ja: タイプ

en: Article
ja: 記事

en: On
ja: オン

en: Tags
ja: タグ

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Reset
ja: リセット

en: Layout
ja: レイアウト

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Off
ja: オフ

en: Published
ja: 掲載

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Blog
ja: ブログ

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Subtitle
ja: 見出し2

en: Keyword
ja: キーワード

en: Offset
ja: オフセット

en: Featured
ja: 主な

en: Locations
ja: 場所

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Apply filters
ja: フィルターを適用

en: Select any filter and click on Apply to see results
ja: フィルターを選択して適用をクリックし、結果を表示

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Featured Articles
ja: 特集記事
