Website Services Articles w Layout Builder (2.0.1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Type
ml: തരം

en: Article
ml: ലേഖനം

en: On
ml: ഓൺ

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Advanced options
ml: ഉയര്‍ന്നതലത്തിലുള്ള ഐച്ഛികങ്ങള്‍

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Blog
ml: ബ്ലോഗ്

en: Featured Articles
ml: ഫീച്ചർ ചെയ്ത ലേഖനങ്ങൾ
