Website Services Articles w Layout Builder (2.0.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Type
si: වර්ගය

en: Article
si: ලිපි

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
