Website Services Articles w Layout Builder (2.0.0) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Article
ug: ماقالە

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Blog
ug: بلوگ

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Header Image
ug: تور بەت رەسىمى

en: - All -
ug: ھەممىسى
