YAML Translation Import (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Import
ar: استيراد

en: Options
ar: الخيارات

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Translation settings
ar: إعدادات الترجمة
