YAML Translation Import (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Import
es: Importar

en: Options
es: Opciones

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Translation settings
es: Opciones de traducción

en: Overwrite non-customized translations
es: Sobrescribir las traducciones no personalizadas

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
es: Importación del texto "%string" se omitió debido a HTML no permitido o mal formado.

en: Translation directory
es: Directorio de traducciones

en: Overwrite customized translations
es: Sobrescribir traducciones personalizadas
