YAML Translation Import (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Import
gl: Importar

en: Options
gl: Opcións

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Translation settings
gl: Configuración de tradución
