YAML Translation Import (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Import
id: Impor

en: Options
id: Opsi

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Translation settings
id: Pengaturan terjemahan

en: Overwrite non-customized translations
id: Timpa terjemahan yang tidak disesuaikan

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
id: Impor string "%string" dilewati karena HTML yang tidak diperbolehkan atau cacat.

en: Translation directory
id: Direktori terjemahan

en: Overwrite customized translations
id: Menimpa terjemahan yang disesuaikan
