YAML Translation Import (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Translation settings
ta: மொழிபெயர்ப்பு அமைவுகள்
