YAML Translation Import (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Import
da: Importér

en: Options
da: Valg

en: Multilingual
da: Sprog

en: Translation settings
da: Indstillinger for oversættelse

en: Overwrite non-customized translations
da: Overskriv ikke-brugerdefinerede oversættelser

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
da: Sprang over import af tekststrengen "%string" på grund af forbudt eller misdannet HTML.

en: Translation directory
da: Oversættelsesmappe

en: Overwrite customized translations
da: Overskriv brugerdefinerede oversættelser
