YAML Translation Import (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Options
el: Επιλογές

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Translation settings
el: Ρυθμίσεις μετάφρασης

en: Overwrite non-customized translations
el: Αντικατάσταση των μη προσαμοσμένων μεταφράσεων
