YAML Translation Import (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Import
fa: ورود

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Translation settings
fa: تنظیمات ترجمه
