YAML Translation Import (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Language
pl: Język

en: Import
pl: Importuj

en: Options
pl: Opcje

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Translation settings
pl: Ustawienia tłumaczenia

en: Overwrite non-customized translations
pl: Nadpisz tłumaczenia z wyjątkiem własnych

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
pl: W trakcie importu pominięto łańcuch znaków "%string" z powodu niedozwolonego lub błędnie sformatowanego kodu HTML.

en: Translation directory
pl: Katalog tłumaczeń

en: Overwrite customized translations
pl: Nadpisz tłumaczenia własne
