YAML Translation Import (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Options
cs: Možnosti

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Translation settings
cs: Nastavení překladů

en: Overwrite non-customized translations
cs: Přepsat nepřizpůsobené překlady

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
cs: Import řetězce "%string" byl kvůli nepovolenému nebo deformovanému HTML přeskočen.

en: Translation directory
cs: Složka s překlady

en: Overwrite customized translations
cs: Přepsat přizpůsobené překlady
